1 |
Bartek Bednarz
|
Senior |
00:57.82 |
Charger Swim/Dive Invite |
2 |
Kyle Dowe
|
Junior |
00:58.94 |
TYR High School Classic |
3 |
Camden Hart
|
Junior |
01:00.94 |
West Valley Invite |
4 |
Marcos Bravo
|
Junior |
01:01.22 |
CDO Classic |
5 |
Mason Espy
|
Junior |
01:01.60 |
West Valley Invite |
6 |
Joel Arnold
|
Junior |
01:01.83 |
West Valley Invite |
7 |
Nathaniel Malcolm
|
Sophomore |
01:02.00 |
SUSD District Meet |
8 |
Landon Suaverdez
|
Senior |
01:02.14 |
Charger Swim/Dive Invite |
9 |
Luke Weibel
|
Freshman |
01:02.79 |
CDO Classic |
10 |
Caleb Curtis
|
Senior |
01:03.43 |
TYR High School Classic |
11 |
Robert Hess
|
Junior |
01:03.94 |
TYR High School Classic |
12 |
Jayden Sanders
|
Senior |
01:04.20 |
PCDS Eagle Invite |
13 |
Cooper Dale
|
Sophomore |
01:04.26 |
TYR High School Classic |
14 |
Magnus Baker
|
Senior |
01:04.39 |
GUHSD District Meet |
15 |
Luke Herbert
|
Senior |
01:04.69 |
Forktoberfest |
16 |
Ewan Cain
|
Freshman |
01:04.99 |
Agua Fria District Invite |
17 |
Matthew Robichaud
|
Junior |
01:05.23 |
West Valley Invite |
18 |
Davis Therrien
|
Freshman |
01:05.62 |
SUSD District Meet |
19 |
Nathaniel Boyd
|
Sophomore |
01:05.83 |
PCDS Eagle Invite |
20 |
Gregory Virga
|
|
01:06.35 |
Best In The West |
21 |
Ethan Erickson
|
Junior |
01:06.61 |
CDO Classic |
22 |
Slade Griffin
|
|
01:06.62 |
Knights Spooktacular |
23 |
Michael Burley
|
Junior |
01:06.81 |
Agua Fria District Invite |
24 |
Shane Stevens
|
Junior |
01:07.07 |
Agua Fria District Invite |
25 |
Isi Castillo
|
Sophomore |
01:07.14 |
CDO Classic |
26 |
Henry Bonomolo
|
Senior |
01:08.14 |
TYR High School Classic |
27 |
Trevor Gaspar
|
Sophomore |
01:08.76 |
Saturday Night Fever |
28 |
Jacob Rouff
|
Junior |
01:09.23 |
Saturday Night Fever |
29 |
Jack Masche
|
|
01:09.45 |
Tempe All-City Meet |
30 |
Grady Ashton
|
Junior |
01:09.57 |
PCDS Last Chance Qualifier |
31 |
Hudson Geer
|
Senior |
01:10.55 |
PCDS Eagle Invite |
32 |
Kieran Louchart
|
Junior |
01:10.78 |
Brophy/Xavier Invite |
33 |
Caden Budisavljevic
|
Senior |
01:11.11 |
Southern Arizona Region Qualifier |
34 |
Bryce Lake
|
Senior |
01:11.38 |
Charger Swim/Dive Invite |
35 |
Israel Ruiz
|
|
01:12.54 |
West Valley Invite |
36 |
Connor Clemens
|
|
01:12.73 |
Tempe All-City Meet |
37 |
Parker Peterson
|
Senior |
01:12.74 |
Demon Invite |
38 |
Oliver Hoerth
|
Junior |
01:12.77 |
Demon Invite |
39 |
Thatcher Udall
|
|
01:13.55 |
Last Chance Meet |
40 |
Zeke Millis
|
Junior |
01:13.72 |
Saturday Night Fever |
41 |
Jayden Emel
|
|
01:14.12 |
Charger Swim/Dive Invite |
42 |
William Hastings Miranda
|
Junior |
01:14.20 |
TYR High School Classic |
43 |
Owen Machado
|
Senior |
01:14.25 |
Agua Fria District Invite |
44 |
Wyatt Hicks
|
Junior |
01:14.28 |
Tigers Fall Invite |
45 |
Oren Jones
|
Senior |
01:14.30 |
Croswhite Swim & Dive Invite |
46 |
Christian Martinez
|
Senior |
01:14.33 |
Southern Arizona Region Qualifier |
47 |
Jaden Candelaria
|
Senior |
01:14.83 |
Desert Mountain Invite |
48 |
Lincoln Maskey
|
Freshman |
01:14.83 |
CDO Classic |
49 |
Miles Millecam
|
|
01:15.37 |
Tempe All-City Meet |
50 |
Brandon Alexander
|
|
01:15.51 |
Last Chance Meet |