Division III Stat Leaders

Boys Swim & Dive

MaxPreps.com

Swimming - 100 Breaststroke Individual

Name Grade Time Event
1 Alexander Edquid Senior 00:58.95 Croswhite Swim & Dive Invite
2 Cabot Teskey 01:00.36 PCDS Small Schools Champs
3 Terry Li Junior 01:00.39 Forktoberfest
4 Alexander Alexandrovich Sophomore 01:00.97 PCDS Small Schools Champs
5 Keegan Kelly Senior 01:01.19 PCDS Eagle Invite
6 Ian Kung Senior 01:01.20 CDO Classic
7 Marco Martin Senior 01:01.74 PCDS Small Schools Champs
8 Oliver Lehmann 01:02.12 PCDS Eagle Invite
9 Alp Cetegen Freshman 01:03.39 PCDS Small Schools Champs
10 Zachary Duerkop Sophomore 01:04.17 Pecan Classic
11 Joseph Markowski Senior 01:04.38 TYR High School Classic
12 Keian Evans Senior 01:04.43 Saturday Night Fever
13 Tyler Stevenson Junior 01:04.53 Desert Mountain Invite
14 Austin Asay Sophomore 01:04.54 Charger Swim/Dive Invite
15 Ian Love Senior 01:04.54 PCDS Small Schools Champs
16 Elijah Harada Junior 01:04.56 Green & Gold Invite
17 Mason Fosdick Junior 01:05.47 TYR High School Classic
18 Logan McMahon Junior 01:05.65 Demon Invite
19 Elijah Peng Freshman 01:05.95 Knights Spooktacular
20 Charley Baleme Sophomore 01:06.12 Knights Spooktacular
21 Colin Ledbetter Sophomore 01:06.41 Forktoberfest
22 Aaron Lim Sophomore 01:06.77 CUSD City Meet
23 Andrew Pham 01:06.87 PCDS Small Schools Champs
24 Hank Webber Junior 01:07.12 Last Chance Meet
25 Tate Hansen Senior 01:07.31 Knights Spooktacular
26 Wade Olsson Freshman 01:07.59 Pecan Classic
27 Witten Armstrong Junior 01:07.62 Forktoberfest
28 Oliver Wilmink 01:08.00 PCDS Last Chance Qualifier
29 Grayson Edwards Senior 01:08.15 Brophy/Xavier Invite
30 Nicolas Asp Freshman 01:08.43 PCDS Small Schools Champs
31 Alex George Junior 01:08.46 PCDS Last Chance Qualifier
32 Makoa Williamson Sophomore 01:08.56 Southern Arizona Region Qualifier
33 Sidney Thomas Junior 01:08.71 PCDS Small Schools Champs
34 James Carter Senior 01:08.89 Croswhite Swim & Dive Invite
35 Christopher Fernandez Sophomore 01:08.96 Colorado River Champs
36 Kent Tanaka Sophomore 01:09.03 PCDS Eagle Invite
37 Ohm Patel Junior 01:09.19 CUSD City Meet
38 Sebastian Cruz Senior 01:09.35 PCDS Eagle Invite
39 Joshua Layos Junior 01:09.51 PCDS Small Schools Champs
40 Kaiya Evans Freshman 01:09.81 PCDS Small Schools Champs
41 Galo Tapia Junior 01:10.17 Croswhite Swim & Dive Invite
42 Isaac Foushee Junior 01:10.22 Green & Gold Invite
43 Isaya Collins Senior 01:10.24 PCDS Small Schools Champs
44 Ben George Sophomore 01:10.97 Saturday Night Fever
45 Landon Thigpen 01:11.05 Southern Arizona Region Qualifier
46 Ethan Armstrong Freshman 01:11.23 BUHSD Championship/ Last Chance Meet
47 Tagg Hansen Freshman 01:11.62 Southern Arizona Region Qualifier
48 Enzo Park Sophomore 01:11.75 Forktoberfest
49 Mason Rustand Junior 01:12.73 CDO Classic
50 Nicolas Encinas Junior 01:12.80 Saturday Night Fever
MaxPreps.com
More stats available at MaxPreps.com