Division III Stat Leaders

Boys Swim & Dive

MaxPreps.com

Swimming - 200 Free Individual

Name Grade Time Event
1 Keegan Kelly Senior 01:39.56 TYR High School Classic
2 Tanner Sheffert Junior 01:45.25 Green & Gold Invite
3 Alexander Alexandrovich Sophomore 01:46.96 Forktoberfest
4 Nicholas Cusson Senior 01:47.33 Pecan Classic
5 Joseph Ellison Junior 01:47.87 PCDS Eagle Invite
6 Oliver Wilmink 01:48.36 PCDS Eagle Invite
7 Keian Evans Senior 01:48.70 PCDS Small Schools Champs
8 Justin Kuta Junior 01:49.09 PCDS Eagle Invite
9 William Daly Junior 01:49.25 PCDS Small Schools Champs
10 Daniel Shapiro Senior 01:50.16 CDO Classic
11 Bennett Russo 01:51.17 PCDS Last Chance Qualifier
12 Kyler Tolson Sophomore 01:52.00 Knights Spooktacular
13 Alex George Junior 01:52.40 Croswhite Swim & Dive Invite
14 Cabot Teskey 01:52.65 PCDS Small Schools Champs
15 Tiago Wakefield Senior 01:52.93 Forktoberfest
16 Max Castillo Sophomore 01:53.72 Demon Invite
17 Dylan George Senior 01:54.11 PCDS Small Schools Champs
18 Alain Briggs Sophomore 01:54.53 PCDS Small Schools Champs
19 Logan Cheng Junior 01:54.82 CUSD City Meet
20 Zachary Duerkop Sophomore 01:55.53 Pecan Classic
21 Tyler Stevenson Junior 01:55.73 Desert Mountain Invite
22 Finn Daly Junior 01:55.82 Green & Gold Invite
23 Corbin Le Peau Sophomore 01:56.30 PCDS Eagle Invite
24 Ethan Ruhl Senior 01:57.07 Forktoberfest
25 Colin Ledbetter Sophomore 01:57.32 PCDS Last Chance Qualifier
26 Wesley Coberly Freshman 01:57.95 PCDS Eagle Invite
27 Ethan Tsay Sophomore 01:58.12 Forktoberfest
28 Shlok Chowdhury Freshman 01:58.37 Forktoberfest
29 Luke Jones Freshman 01:58.62 PCDS Small Schools Champs
30 Alexander Minarich Sophomore 01:58.80 PCDS Small Schools Champs
31 Isaac Lambe Junior 01:58.84 Southern Arizona Region Qualifier
32 Caden Li Junior 01:59.24 Knights Spooktacular
33 William Sierra Senior 02:00.19 TYR High School Classic
34 James Carter Senior 02:00.33 PCDS Small Schools Champs
35 Adam Habib Freshman 02:00.51 Southern Arizona Region Qualifier
36 Jackson Machamer Freshman 02:01.30 TYR High School Classic
37 Peter Hendricks Freshman 02:01.32 PCDS Small Schools Champs
38 Kole Hysong Junior 02:01.49 Forktoberfest
39 Aiden Hall Junior 02:01.52 PCDS Small Schools Champs
40 Chapman Richardson Sophomore 02:01.69 PCDS Small Schools Champs
41 Adam Ballard Senior 02:01.83 Southern Arizona Region Qualifier
42 Avery Evans Junior 02:01.93 Green & Gold Invite
43 James Brazdys Junior 02:02.25 Tigers Fall Invite
44 Aaron Lim Sophomore 02:02.34 CDO Classic
45 Isaya Collins Senior 02:03.02 Charger Swim/Dive Invite
46 Clayton Frieh Senior 02:03.23 Forktoberfest
47 Logan McMahon Junior 02:03.46 PV Closed District Invite
48 Ryder Hatch Junior 02:03.86 Southern Arizona Region Qualifier
49 Jake Kleinman Junior 02:03.90 Knights Spooktacular
50 Andrew Youssef Freshman 02:04.95 PCDS Eagle Invite
MaxPreps.com
More stats available at MaxPreps.com