Division III Stat Leaders

Girls Swim & Dive

MaxPreps.com

Swimming - 100 Fly Individual

Name Grade Time Event
1 Ariel Beltran Senior 00:56.11 Charger Swim/Dive Invite
2 Danielle Gleason Senior 00:57.81 Forktoberfest
3 Saylor Debnam Sophomore 00:58.55 Forktoberfest
4 Peyton Wunderlich Senior 00:59.07 Croswhite Swim & Dive Invite
5 Lillian Garland Sophomore 00:59.09 Crim Swim
6 Reagan Edquid Freshman 00:59.50 Southern Arizona Region Qualifier
7 Hope Hand Senior 00:59.77 Desert Mountain Invite
8 Ryan Webb Freshman 00:59.79 Colorado River Champs
9 Gwendolyn Kainass Senior 01:00.77 PCDS Last Chance Qualifier
10 Molly Hendricks Sophomore 01:01.04 PCDS Small Schools Champs
11 Andrea Su Junior 01:01.55 Forktoberfest
12 Hannah Cooper Freshman 01:01.66 TYR High School Classic
13 Chloe Quihuiz Sophomore 01:01.76 Southern Arizona Region Qualifier
14 Chloe Armstrong Sophomore 01:02.85 BUHSD Championship/ Last Chance Meet
15 Anita Roddy Sophomore 01:03.04 TYR High School Classic
16 Surie Feng Freshman 01:03.17 CDO Classic
17 Emily Markle Senior 01:03.19 Forktoberfest
18 Rachel Keene Junior 01:03.61 PCDS Small Schools Champs
19 Brianne Foley Junior 01:03.68 TYR High School Classic
20 Ashlyn Popham Junior 01:03.95 West Valley Invite
21 Matteah Baldwin Senior 01:04.19 PCDS Small Schools Champs
22 Kalia Numeron Sophomore 01:04.37 PCDS Small Schools Champs
23 Raegyn Doak Freshman 01:04.63 PCDS Eagle Invite
24 Julia Thomas Junior 01:04.67 PCDS Eagle Invite
25 Bella Faser Sophomore 01:04.98 PCDS Small Schools Champs
26 Denise Magarinos Junior 01:04.99 Forktoberfest
27 Rachel Kuczaj Junior 01:05.13 PCDS Eagle Invite
28 McKenzie Warren Junior 01:05.31 TYR High School Classic
29 Ashlyn Tierney Sophomore 01:05.45 CDO Classic
30 Harper Alt 01:05.56 PCDS Eagle Invite
31 Paris Coutelin Freshman 01:05.59 PCDS Last Chance Qualifier
32 Catherine Kwakkestein Junior 01:05.68 Charger Swim/Dive Invite
33 Marissa Brisco Junior 01:06.79 Northwest Arizona Invite
34 Rebekah Wright Senior 01:06.84 PCDS Small Schools Champs
35 Lyric Huber Sophomore 01:06.90 PCDS Eagle Invite
36 Aubrey Linke Senior 01:07.26 PCDS Eagle Invite
37 Grace Davis Freshman 01:07.36 Southern Arizona Region Qualifier
38 Alexis Reid Freshman 01:08.32 AMDG Invite
39 Kenzie Fangman Junior 01:08.38 Forktoberfest
40 Katie Hansen Junior 01:08.64 Charger Swim/Dive Invite
41 Mary Hessom Senior 01:08.79 Tigers Fall Invite
42 Marcella Guerrero Freshman 01:09.14 PCDS Eagle Invite
43 Anaya Bhattacharya Sophomore 01:09.17 PCDS Eagle Invite
44 Annika Kimery Senior 01:09.18 PCDS Small Schools Champs
45 Hayden Matykiewicz Senior 01:09.34 Croswhite Swim & Dive Invite
46 Rylee Doak Freshman 01:09.62 PCDS Eagle Invite
47 Karson Darre Sophomore 01:09.78 Southern Arizona Region Qualifier
48 Isabella Leyba Sophomore 01:09.85 Southern Arizona Region Qualifier
49 Esmeralda Lanigan Sophomore 01:10.12 PCDS Small Schools Champs
50 Maggie Hartman Sophomore 01:10.49 Forktoberfest
MaxPreps.com
More stats available at MaxPreps.com