nav.global = val" v-cloak >
Articles
Esports
Schools
nav.global = val" >
nav.sports = val" >
Sports
Football
Football Home
Tackle
Flag
Teams
Tackle
Flag
Schedules
Tackle
Flag
Scores
Tackle
Flag
Standings
Tackle
Flag
Rankings
Tackle
Flag
Brackets
Tackle
Flag
Tournament
Tackle
Flag
Stats
Tackle
Flag
Recognition
Tackle
Flag
Programs
Tackle
Flag
Archives
Tackle
Flag
Volleyball
Volleyball Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Stats
Recognition
Programs
Archives
Badminton
Badminton Home
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Recognitions
Programs
Archives
Soccer
Soccer Home
Boys
Girls
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Scores
Boys
Girls
Standings
Boys
Girls
Rankings
Boys
Girls
Brackets
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Stats
Boys
Girls
Recognition
Boys
Girls
Programs
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
Cross Country
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Results
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Programs
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
Golf
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Rankings
Results
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
Swimming
Teams
Boys
Girls
Schedules
Boys
Girls
Results
Boys
Girls
Tournament
Boys
Girls
Stats
Boys
Girls
Programs
Boys
Girls
Archives
Boys
Girls
nav.sports = val" >
Fall
Badminton
Girls
Cross Country
Boys
Girls
Football
Tackle
Flag
Golf
Boys
Girls
Soccer
Boys
Girls
Swim & Dive
Boys
Girls
Volleyball
Girls
Winter
Basketball
Boys
Girls
Soccer
Boys
Girls
Wrestling
Boys
Girls
Spring
Baseball
Boys
Golf
Coed
Softball
Girls
Tennis
Boys
Girls
Track & Field
Boys
Girls
Volleyball
Boys
Beach Volleyball
Girls
Activities
Spiritline
Robotics
Unified
Basketball
Football
Soccer
Spiritline
Track
Girls Basketball
nav.sport = val" >
nav.sport = val" >
Teams
Schedules
Scores
Standings
Rankings
Brackets
Tournament
Stats
Recognition
Archive
5A Scores
Freshman / Sophomore Girls Basketball
6A
5A
4A
3A
2A
1A
Varsity
JV
Freshman / Sophomore
« Jan 27 - Feb 2
Feb 10 - 16 »
Feb
3
Mon
Feb
4
Tue
Feb
5
Wed
Feb
6
Thu
Feb
7
Fri
Feb
8
Sat
Feb
9
Sun
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Campo Verde
Coyotes
Canyon View
Jaguars
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Alhambra
Lions
Carl Hayden
Falcons
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Vista Grande
Spartans
Catalina Foothills
Falcons
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Ironwood
Eagles
Centennial
Coyotes
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
McClintock
Chargers
Central
Bobcats
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Buckeye Union
Hawks
Desert Edge
Scorpions
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Independence
Patriots
Glendale
Cardinals
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Mountain Pointe
Pride
Horizon
Huskies
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Copper Canyon
Aztecs
La Joya Community
Lobos
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Casa Grande
Cougars
Maricopa
Rams
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
St. Mary's
Knights
Metro Tech
Knights
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Buena
Colts
Nogales
Apaches
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Verrado
Vipers
Paradise Valley
Trojans
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Flowing Wells
Caballeros
Pueblo
Warriors
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Lake Havasu
Knights
Raymond S. Kellis
Cougars
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Willow Canyon
Wildcats
Sunrise Mountain
Mustangs
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
Sierra Linda
Bulldogs
Washington
Rams
4:00pm
FR/SO Basketball - Girl's
North Canyon
Rattlers
Youngker
Roughriders