Division III Stat Leaders

Boys Swim & Dive

MaxPreps.com

Swimming - 100 Fly Individual

Name Grade Time Event
1 Alexander Edquid Senior 00:51.51 Saturday Night Fever
2 Langston Lindsey Freshman 00:52.29 CUSD City Meet
3 Justin Kuta Junior 00:52.53 PCDS Eagle Invite
4 Joseph Ellison Junior 00:52.73 PCDS Small Schools Champs
5 William Daly Junior 00:52.86 PCDS Small Schools Champs
6 Keian Evans Senior 00:52.88 Saturday Night Fever
7 Bryce Kirk Senior 00:53.21 PCDS Small Schools Champs
8 Tanner Sheffert Junior 00:53.40 Green & Gold Invite
9 Nicholas Cusson Senior 00:53.45 Pecan Classic
10 Finn Daly Junior 00:53.60 Green & Gold Invite
11 Ryan Stamer Junior 00:53.70 Pecan Classic
12 Jesse Wu Sophomore 00:54.46 Forktoberfest
13 Tiago Wakefield Senior 00:54.75 CDO Classic
14 Daniel Shapiro Senior 00:55.07 TYR High School Classic
15 Ian Kung Senior 00:55.08 Knights Spooktacular
16 Colin Ledbetter Sophomore 00:55.40 PCDS Small Schools Champs
17 Elijah Harada Junior 00:55.57 Croswhite Swim & Dive Invite
18 Jameson Murphy Junior 00:56.40 TYR High School Classic
19 Austin Hargreaves Sophomore 00:56.94 Green & Gold Invite
20 Zadok Hutchins Freshman 00:56.97 PCDS Small Schools Champs
21 Christis Carden Sophomore 00:57.61 Southern Arizona Region Qualifier
22 Aidan Feirstein Junior 00:57.68 PCDS Small Schools Champs
23 Kent Tanaka Sophomore 00:57.97 PCDS Small Schools Champs
24 Kaiya Evans Freshman 00:58.10 Saturday Night Fever
25 Mason Fosdick Junior 00:58.15 Southern Arizona Region Qualifier
26 Alex George Junior 00:58.40 Saturday Night Fever
27 Max Castillo Sophomore 00:58.48 Demon Invite
28 Tate Hansen Senior 00:58.85 Charger Swim/Dive Invite
29 Tyler Stevenson Junior 00:59.40 PCDS Small Schools Champs
30 Witten Armstrong Junior 00:59.62 Last Chance Meet
31 Ethan Armstrong Freshman 00:59.64 Croswhite Swim & Dive Invite
32 Chase Hoel Senior 00:59.70 Southern Arizona Region Qualifier
33 David Martinez Junior 01:00.03 TYR High School Classic
34 Ben George Sophomore 01:00.03 Saturday Night Fever
35 Conner Swigert Junior 01:00.17 Pecan Classic
36 Andrew Pham 01:00.27 PCDS Eagle Invite
37 Colton Conrad Junior 01:00.29 PCDS Small Schools Champs
38 Eddie Xia Sophomore 01:00.56 CUSD City Meet
39 Landon Thigpen 01:00.83 Southern Arizona Region Qualifier
40 Jarem Norwood Junior 01:01.21 Pecan Classic
41 Ryan Hough Freshman 01:01.28 Southern Arizona Region Qualifier
42 Avery Evans Junior 01:01.37 PCDS Small Schools Champs
43 Atreylen Freeman Senior 01:01.38 CDO Classic
44 Chapman Richardson Sophomore 01:01.56 PCDS Eagle Invite
45 Alexander Minarich Sophomore 01:01.71 AMDG Invite
46 Esteban Alejandro Junior 01:01.76 TYR High School Classic
47 Dane Robinson Junior 01:01.80 PCDS Small Schools Champs
48 Pedro Young Junior 01:01.88 Southern Arizona Region Qualifier
49 Evan Fuller Freshman 01:02.10 Green & Gold Invite
50 William Sierra Senior 01:02.75 CDO Classic
MaxPreps.com
More stats available at MaxPreps.com