Fall Schedules

Varsity Boys Soccer

182 contests

18 Aug

6:00 pm

Show Low Cougars
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Freedom 2-2

19 Aug

6:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Freedom Cancelled

23 Aug

3:45 pm

Snowflake Lobos
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Freedom 1-5

23 Aug

4:00 pm

Payson Longhorns
@
Northland Prep Spartans
Northland Preparatory Academy Freedom 1-3

24 Aug

4:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Freedom 4-0

25 Aug

3:45 pm

Chino Valley Cougars
@
Round Valley Elks
Round Valley Dome Freedom 8-0

25 Aug

4:00 pm

Williams Vikings
@
Basis Flagstaff Yeti
Cromer Elementary School Freedom 0-8

25 Aug

4:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Madison Highland Heat
Desert West Sports Complex Freedom 1-0

25 Aug

5:00 pm

Snowflake Lobos
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Freedom 2-1

27 Aug

2:00 pm

Ash Fork Spartans
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Freedom 1-0

27 Aug

4:00 pm

Show Low Cougars
@
Page Sand Devils
Page Sports Complex Freedom 14-0

30 Aug

3:45 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Region 0-4

30 Aug

3:45 pm

The Gregory School Hawks
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Region 1-3

30 Aug

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Region 0-5

30 Aug

4:00 pm

St. Johns Redskins
@
Williams Vikings
Williams Elementary-Middle School Freedom 7-0

30 Aug

5:00 pm

Round Valley Elks
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Freedom 0-10

30 Aug

6:00 pm

Benson Bobcats
@
Bisbee Pumas
Warren Stadium Region 8-1

01 Sep

3:45 pm

Show Low Cougars
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Freedom 0-1

01 Sep

3:45 pm

St. Augustine Wolves
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Region 7-1

01 Sep

3:45 pm

Bisbee Pumas
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 0-8

01 Sep

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Madison Highland Heat
Desert West Sports Complex Freedom 1-2

01 Sep

4:00 pm

Snowflake Lobos
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Freedom 1-2

01 Sep

4:00 pm

Ash Fork Spartans
@
Williams Vikings
Williams Elementary-Middle School Freedom 7-2

01 Sep

6:00 pm

Blue Ridge Yellowjackets
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Freedom 1-2

01 Sep

6:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Payson Longhorns
Rumsey Park Freedom 0-2

02 Sep

4:00 pm

Benson Bobcats
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom Cancelled

02 Sep

4:00 pm

Madison Highland Heat
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom 3-2

06 Sep

3:45 pm

Northland Prep Spartans
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom 1-5

06 Sep

3:45 pm

St. Augustine Wolves
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Freestone Park Freedom Cancelled

06 Sep

3:45 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Freedom 7-1

06 Sep

6:00 pm

Pima Roughriders
@
Benson Bobcats
Benson High School Freedom 0-8

06 Sep

6:00 pm

Payson Longhorns
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Freedom 1-1 OT

06 Sep

6:00 pm

Madison Highland Heat
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Region 0-6

07 Sep

4:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Basis Flagstaff Yeti
Cromer Elementary School Region 2-6

07 Sep

4:00 pm

Bisbee Pumas
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Region 1-4

07 Sep

6:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Region 5-0
08 Sep 2:00 pm Rehoboth Soccer Tournament Rehoboth Christian (NM) Invitational

08 Sep

3:45 pm

Northland Prep Spartans
@
Ash Fork Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region 5-0

08 Sep

3:45 pm

Williams Vikings
@
Page Sand Devils
Page Sports Complex Region 0-10

08 Sep

3:45 pm

Bisbee Pumas
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Region 2-4

08 Sep

3:45 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Region 2-0

08 Sep

6:00 pm

North Valley Christian Lions
@
Payson Longhorns
Rumsey Park Region 1-6

08 Sep

7:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Show Low Cougars
Show Low High School Freedom 0-3

09 Sep

3:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Freedom 5-1

09 Sep

4:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 2-7

10 Sep

2:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Page Sand Devils
Page High School Freedom 7-5

10 Sep

6:00 pm

Round Valley Elks
@
Show Low Cougars
Show Low High School Freedom 1-11

12 Sep

3:45 pm

Payson Longhorns
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom Cancelled

12 Sep

6:00 pm

St. Michael Cardinals
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Region 0-8

13 Sep

3:00 pm

Pima Roughriders
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Freedom 0-7