Lincoln Prep

Lightning

22 Nov

7:00 pm

vs
Fort Thomas
Apaches
Lincoln Preparatory Academy Freedom 39-53 L

25 Nov

-

26 Nov

Ben Franklin Thanksgiving Classic Gilbert Christian High School Hosted by Benjamin Franklin Invitational

25 Nov

11:00 am

@
Sequoia Pathway
Pumas
Gilbert Christian High School Invitational 47-45 W

25 Nov

3:30 pm

vs
Veritas Prep
Falcons
Gilbert Classical Academy Invitational 45-36 W Box

26 Nov

11:30 am

vs
Glendale Prep
Griffins
Gilbert Classical Academy Invitational 33-35 L

26 Nov

4:00 pm

vs
Miami
Vandals
Benjamin Franklin High School Invitational 34-37 L

29 Nov

7:00 pm

@
Chandler Prep
Titans
Chandler Preparatory Academy Freedom 22-44 L

03 Dec

4:30 pm

vs
Joseph City
Wildcats
Lincoln Preparatory Academy Freedom 45-35 W Box

05 Dec

8:00 pm

vs
Anthem Prep
Eagles
Lincoln Preparatory Academy Freedom 45-51 L

06 Dec

7:00 pm

vs
PDSD
Roadrunners
Lincoln Preparatory Academy Region 71-19 W

09 Dec

7:00 pm

vs
Arete Prep
Chargers
Lincoln Preparatory Academy Freedom 46-53 L

16 Dec

5:30 pm

vs
North Phoenix Preparatory
Gladiators
Lincoln Preparatory Academy Freedom 50-23 W Box

28 Dec

-

30 Dec

Epic Tourneys New Years Classic Skyline High School Hosted by Chandler Prep Invitational

04 Jan

5:30 pm

@
Sequoia Charter
Stallions
Sequoia Charter Region 52-40 W Box

05 Jan

8:00 pm

vs
Gilbert Classical
Spartans
Lincoln Preparatory Academy Freedom 59-57 W OT Box

07 Jan

7:00 pm

vs
Cicero Prep
Centurions
Lincoln Preparatory Academy Region 36-44 L

10 Jan

7:00 pm

@
Hayden
Lobos
Hayden High School Freedom 33-54 L

17 Jan

7:00 pm

@
Valley Lutheran
Flames
Valley Lutheran High School Region 67-51 W Box

19 Jan

7:00 pm

vs
Sequoia Charter
Stallions
Lincoln Preparatory Academy Region 69-46 W

23 Jan

6:00 pm

@
PDSD
Roadrunners
Phoenix Day School for the Deaf Region 58-14 W

25 Jan

7:00 pm

@
North Valley Christian
Lions
North Valley Christian Academy Freedom 20-55 L

28 Jan

7:00 pm

@
Cicero Prep
Centurions
Cicero Preparatory Academy Region 50-59 L

31 Jan

7:00 pm

vs
Valley Lutheran
Flames
Lincoln Preparatory Academy Region

02 Feb

-

04 Feb

1A East/Copper Boys Basketball Super Regional Tournament Fort Thomas High School Section Tournament