Archives: You are currently viewing information from 2019-2020. Back to 2022-2023

Patagonia Union

Lobos

25 Nov

-

27 Nov

Boyd Baker Tournament Amphitheater High School Invitational

25 Nov

10:30 am

@
Hayden
Lobos
St. Augustine Catholic High School Invitational 64-49 W

25 Nov

1:30 pm

vs
Willcox
Cowboys/Cowgirls
St. Augustine Catholic High School Invitational 53-52 W

26 Nov

4:30 pm

@
Desert Christian
Eagles
St. Augustine Catholic High School Invitational 52-44 W

26 Nov

7:30 pm

vs
St. Augustine
Wolves
St. Augustine Catholic High School Invitational 64-87 L Box

27 Nov

10:30 am

vs
San Manuel Jr./Sr.
Miners
Amphitheater High School Invitational 39-52 L

03 Dec

7:00 pm

vs
ASDB
Sentinels
Patagonia Union High School Region 59-49 W

04 Dec

7:00 pm

vs
Immaculate Heart
Knights
Patagonia Union High School Freedom 47-30 W

05 Dec

-

07 Dec

Boys Holiday Tournament Benson High School Hosted by Benson Invitational

05 Dec

5:30 pm

vs
San Miguel
Vipers
Benson High School Invitational 47-41 W Box

11 Dec

7:00 pm

@
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Region 43-47 L Box

12 Dec

7:00 pm

@
Tombstone
Yellow Jackets
Tombstone High School Freedom 55-47 W

13 Dec

7:00 pm

vs
Tohono O'Odham
Eagles
Patagonia Union High School Region 61-53 W

16 Dec

7:00 pm

vs
Benson
Bobcats
Patagonia Union High School Freedom 60-57 W

06 Jan

7:00 pm

vs
Academy of Tucson
Lynx
Patagonia Union High School Freedom 84-23 W

08 Jan

7:00 pm

@
ASDB
Sentinels
Arizona State Schools for the Deaf and the Blind Freedom 75-37 W

09 Jan

7:00 pm

@
Valley Union
Blue Devils
Valley Union High School Region 37-51 L Box

13 Jan

7:00 pm

@
Baboquivari
Warriors
Baboquivari Middle/Senior High School Region 52-73 L

23 Jan

7:00 pm

@
St. David
Tigers
St. David Freedom 44-53 L Box

24 Jan

5:30 pm

@
Academy of Tucson
Lynx
The Gregory School Region 63-20 W

27 Jan

7:00 pm

@
Duncan
Wildkats
Duncan High School Freedom 36-48 L

28 Jan

7:00 pm

vs
St. David
Tigers
Patagonia Union High School Region 48-62 L Box

30 Jan

7:00 pm

@
Immaculate Heart
Knights
Immaculate Heart High School Region 48-31 W

07 Feb

1A South Tournament Arizona State Schools for the Deaf and the Blind Hosted by ASDB Section Tournament

11 Feb

7:00 pm

vs
Fort Thomas
Apaches
Patagonia Union High School Freedom 57-75 L Box

15 Feb

7:00 pm

@
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Play-In 55-53 W

20 Feb

4:30 pm

@
Fort Thomas
Apaches
Findlay Toyota Center State 48-77 L