2A Schedules

Varsity Baseball

383 contests

10 Apr

3:45 pm

Tempe Prep Knights
@
ALA - Anthem South Titans
American Leadership Academy - Anthem Region

10 Apr

3:45 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
San Tan Charter Roadrunners
San Tan Charter High School Region

10 Apr

3:45 pm

Fountain Hills Falcons
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Region

10 Apr

3:45 pm

Madison Highland Heat
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region

10 Apr

3:45 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Region

10 Apr

3:45 pm

Horizon Honors Eagles
@
Veritas Prep Falcons
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Region

10 Apr

4:00 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Arizona Lutheran Coyotes
Arizona Lutheran Academy Region

11 Apr

1:00 pm

Pinon Eagles
@
Many Farms Lobos
Many Farms High School Region

11 Apr

3:00 pm

Pinon Eagles
@
Many Farms Lobos
Many Farms High School Freedom

11 Apr

3:30 pm

Anthem Prep Eagles
@
Mountainside Wolves
Mountainside High School Freedom

11 Apr

3:45 pm

St. John Paul II Lions
@
Chandler Prep Titans
Tempe Diablo Complex Freedom

11 Apr

3:45 pm

Sequoia Pathway Pumas
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom

11 Apr

3:45 pm

North Valley Christian Lions
@
Glendale Prep Griffins
Dream City Christian High School Region

11 Apr

3:45 pm

Mohave Accelerated Patriots
@
Trivium Prep Crimson Knights
Goodyear Baseball Complex - South Region

11 Apr

3:45 pm

Kingman Academy Tigers
@
Wickenburg Wranglers
Wickenburg High School Region

11 Apr

4:00 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
Benson Bobcats
Benson High School Region

11 Apr

4:00 pm

Morenci Wildcats
@
Desert Christian Eagles
DCS Wrightstown campus Region

11 Apr

4:00 pm

St. Johns Redskins
@
Greyhills Academy Knights
Greyhills Academy High School Region

11 Apr

4:00 pm

Valley (Sanders) Pirate
@
Hopi Bruins
Hopi High School Region

11 Apr

4:00 pm

San Carlos Braves
@
Lincoln Prep Lightning
Snedigar Sports Complex Region

11 Apr

4:00 pm

Pima Roughriders
@
Miami Vandals
Miami High School Region

11 Apr

4:00 pm

Round Valley Elks
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Region

11 Apr

4:00 pm

Santa Rita Eagles
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region

11 Apr

5:45 pm

St. Augustine Wolves
@
San Miguel Vipers
Kino Sports Complex Region

11 Apr

6:00 pm

Hayden Lobos
@
Bisbee Pumas
Warren Stadium Freedom

12 Apr

3:45 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Freedom

14 Apr

2:00 pm

Alchesay Falcons
@
Miami Vandals
Miami High School Freedom

14 Apr

3:00 pm

Kingman Academy Tigers
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Freedom

14 Apr

3:30 pm

Gilbert Classical Spartans
@
San Tan Charter Roadrunners
San Tan Charter High School Region

14 Apr

3:45 pm

Tempe Prep Knights
@
Heritage Academy Laveen Heroes
El Prado Park Region

14 Apr

3:45 pm

ALA - Anthem South Titans
@
Horizon Honors Eagles
Horizon Honors High School Region

14 Apr

3:45 pm

Fountain Hills Falcons
@
Madison Highland Heat
Madison Highland Prep Region

14 Apr

3:45 pm

Camp Verde Cowboys
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region

14 Apr

3:45 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Region

14 Apr

3:45 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Region

14 Apr

3:45 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
St. John Paul II Lions
St. John Paul II Catholic High School Freedom

14 Apr

3:45 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Veritas Prep Falcons
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Region

14 Apr

4:00 pm

Pima Roughriders
@
Lincoln Prep Lightning
Snedigar Sports Complex Region

14 Apr

5:45 pm

Bisbee Pumas
@
San Miguel Vipers
Kino Sports Complex Region

15 Apr

3:45 pm

St. John Paul II Lions
@
Glendale Prep Griffins
Dream City Christian High School Region

16 Apr

3:00 pm

Chandler Prep Titans
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Region

16 Apr

3:45 pm

Lincoln Prep Lightning
@
Bisbee Pumas
Warren Stadium Freedom

16 Apr

3:45 pm

Madison Highland Heat
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region

16 Apr

3:45 pm

Horizon Honors Eagles
@
Heritage Academy Laveen Heroes
El Prado Park Region

16 Apr

3:45 pm

Mountainside Wolves
@
Kingman Academy Tigers
Southside Park Region

16 Apr

3:45 pm

ALA - Anthem South Titans
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Region

16 Apr

3:45 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Region

16 Apr

3:45 pm

Sedona Red Rock Scorpions
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region

16 Apr

3:45 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Tempe Prep Knights
Tempe Diablo Complex Region