2A Schedules

Varsity Baseball

368 contests

18 Apr

1:00 pm

Page Sand Devils
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Freedom

18 Apr

3:00 pm

Lincoln Prep Lightning
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Community Park Freedom

18 Apr

3:45 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region

18 Apr

3:45 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom

18 Apr

3:45 pm

Bisbee Pumas
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Region

18 Apr

3:45 pm

Mohave Accelerated Patriots
@
Wickenburg Wranglers
Wickenburg High School Region

18 Apr

6:00 pm

Duncan Wildkats
@
San Carlos Braves
San Carlos High School Freedom

21 Apr

3:45 pm

Wickenburg Wranglers
@
Glendale Prep Griffins
Dream City Christian High School Region

21 Apr

3:45 pm

Lincoln Prep Lightning
@
Madison Highland Heat
Madison Highland Prep Freedom

21 Apr

4:00 pm

Northland Prep Spartans
@
St. Johns Redskins
St. Johns High School Region

22 Apr

1:00 pm

Pinon Eagles
@
Valley (Sanders) Pirate
Valley High School (Sanders) Region

22 Apr

2:00 pm

St. Johns Redskins
@
Mogollon Mustangs
Mogollon High School Freedom

22 Apr

3:00 pm

Pinon Eagles
@
Valley (Sanders) Pirate
Valley High School (Sanders) Freedom

22 Apr

3:45 pm

Veritas Prep Falcons
@
ALA - Anthem South Titans
American Leadership Academy - Anthem Region

22 Apr

3:45 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Horizon Honors Eagles
Horizon Honors High School Region

22 Apr

3:45 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Freedom

22 Apr

3:45 pm

Madison Highland Heat
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region

22 Apr

3:45 pm

Heritage Academy Laveen Heroes
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region

22 Apr

3:45 pm

Tempe Prep Knights
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Region

22 Apr

3:45 pm

San Tan Charter Roadrunners
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom

22 Apr

3:45 pm

Camp Verde Cowboys
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region

22 Apr

3:45 pm

Fountain Hills Falcons
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Region

22 Apr

4:00 pm

Morenci Wildcats
@
Benson Bobcats
Benson High School Region

22 Apr

4:00 pm

Many Farms Lobos
@
Hopi Bruins
Hopi High School Region

22 Apr

4:00 pm

Greyhills Academy Knights
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Region

22 Apr

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Region

22 Apr

5:45 pm

Santa Rita Eagles
@
San Miguel Vipers
Kino Sports Complex Region

22 Apr

6:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Bisbee Pumas
Warren Stadium Region

23 Apr

2:00 pm

Benson Bobcats
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Freedom

23 Apr

3:00 pm

Tuba City Warriors
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Freedom

23 Apr

3:45 pm

North Valley Christian Lions
@
Kingman Academy Tigers
Southside Park Region

23 Apr

3:45 pm

Wickenburg Wranglers
@
Mountainside Wolves
Mountainside High School Region

23 Apr

3:45 pm

Glendale Prep Griffins
@
Trivium Prep Crimson Knights
Goodyear Baseball Complex - South Region

23 Apr

4:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Miami Vandals
Miami High School Freedom

24 Apr

3:45 pm

Sedona Red Rock Scorpions
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Freedom

24 Apr

3:45 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills Middle School Region

24 Apr

3:45 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Horizon Honors Eagles
Horizon Honors High School Region

24 Apr

3:45 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Region

24 Apr

3:45 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Veritas Prep Falcons
Scottsdale Ranch Park and Tennis Center Region

24 Apr

4:00 pm

Tempe Prep Knights
@
Arizona Lutheran Coyotes
Arizona Lutheran Academy Region

24 Apr

4:00 pm

Santa Rita Eagles
@
Palo Verde Magnet Titans
Palo Verde High Magnet School Freedom

24 Apr

6:00 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
Chandler Prep Titans
Tempe Diablo Complex Freedom

25 Apr

3:00 pm

North Valley Christian Lions
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Region

25 Apr

3:45 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Tonopah Valley The Phoenix
Tonopah Valley High School Freedom

25 Apr

3:45 pm

Mountainside Wolves
@
Trivium Prep Crimson Knights
Goodyear Baseball Complex - South Region

25 Apr

4:00 pm

Chandler Prep Titans
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Region

25 Apr

4:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Greyhills Academy Knights
Greyhills Academy High School Region

25 Apr

4:00 pm

San Tan Charter Roadrunners
@
Lincoln Prep Lightning
Snedigar Sports Complex Region

25 Apr

4:00 pm

Valley (Sanders) Pirate
@
Many Farms Lobos
Many Farms High School Region